Кондиціонер призначений для охолодження повітря. Перший кондиціонер винайшов американський інженер Вілліс Керрієс.

Перший автомобільний кондиціонер встановлювався в люксових моделях Packard model 1939 року.  Він коштував як третина нового автомобіля Ford і займав половину багажника.

Автокондиціонер складається з: компресора, конденсатора, фільтра, розширювального клапана, випарника, вентилятор, датчик температури випарника, обернена, зворотна лінія компресора.

Кондиціонер діє за принципом зміни агрегатних станів холодагента. При переході з газоподібного в рідкий агрегатний стан холодагент віддає або отримує тепло.

В контурі рідкий холодоагент проходить через фільтр, а  в випарнику переходить в газоподібний стан.  

Автокондиціонер використовує вуличне повітря. Воно містить: спори грибків, пилок рослин, дорожню пилюку, частинки масел, що  накопичуються в системі кондиціонування. Вологе середовище в системі кондиціонування  сприяє розвитку бактерій і грибків.

Через систему кодиціонування вони потрапляють в салон автомобіля, а потім у Ваші легені.  Почули неприємний запах в після включення кондиціонера – проводьте дезинфекцію кондиціонера.

Пінний очисник автокондиціонера в балоні – простий і зручний засіб дезинфекції. Його перевага – не потрібно розбирати систему кондиціонування.

Переваги дезинфекції кондиціонера:

  1. видаляється неприємний запах, очищаються канали;
  2. після очистки ви отримуєте чисте і свіже повітря;
  3. відновлюється комфорт і свіжість.

Для безпеки пасажирів і свіжого повітря рекомендується літом проводити дезинфекцію кондиціонера.  

Записуйтесь на дезинфекцію на сайті, або за телефоном: 0672424200.